Atribuită
Cumpărare directă
DETERGENT DE SPALARE, CANISTRA 12 KG NUMAR DE REFERINTA: P24 HO HLU-30 PRET DE CATALOG: 189,26 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39831220-4 Agenti degresanti (Rev.2) DESCRIERE: DOZAJ 2 - 5 g/l 1 PUTERE MARE DE CURATARE EFECT DE ALBIRE 1 Increase value Decrease value 189,26 189,26 AGENT LIMPEZIRE UNIVERSAL, CANISTRA 10 L NUMAR DE REFERINTA: P24 HO HLU-3000 PRET DE CATALOG: 219,15 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39831220-4 Agenti degresanti (Rev.2) DESCRIERE: DOZAJ 0,1 - 0,5 g/l
- Număr anunț
- DA28507913
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39831220-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408 RON
- Valoare atribuită
- 408 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.