Atribuită
Cumpărare directă
USCATOR DE RUFE,CAP. 8,2 KG,INCALZIRE EL. NUMAR DE REFERINTA: P24 UM SD200 V2 PRET DE CATALOG: 6.302,97 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 39713200-5 Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2) DESCRIERE: CAPACITATE 8.2 KG INCALZIRE ELECTRICA TENSIUNE ALIMENTARE 380 V PANOU DE COMANDA QUANTUM FILTRU DE SCAME TABUR GALVANIZAT VOLUM TAMBUR 198 L UNGHI DESCHIDERE USA 180 GR DESCHIDERE LARGA USA ALIMENTARE 380 V PUTERE EL. 5.3 KW DIM. 683X711X1027 MM PANOU FR.LAT.SUP. GRI ANTRACIT
- Număr anunț
- DA28507911
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39713200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.302 RON
- Valoare atribuită
- 6.302 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.