Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale pentru acoperis preambalate spatii galbene Piata centrala conform ADV1233371/18.08.2021 Jgheab semirotund D125mm, table zincata gri, grosime minim 0,50, 4m - 1.040,00 lei 13 buc Bratara jgheab cu garnitura cauciuc (element imbinare jgheab) 125x1mm, gri tabla - 217,50 lei 15 buc Carlig indoit pentru jgheab 125mm, gri zinc- 320,00 lei- 40 buc racord jgheab mini 0,6mm, gri 125mm-coborare burlan 90mm, diametru(125-90mm) - 180,00 lei - 6 buc burlan de scurgere 2m, D90mm, metalic circular, 90mm, gri - 800,00 lei - 20 buc cot burlan cu doua mufe, tabla zincata gri circular, D90mm, 67 grade- 90,00 lei- 6 buc cot burlan cu doua mufe tabla zincata gri, circular, D90mm, 87 grade - 60,00 lei - 6 buc cot burlan tabla zincata gri circular, D90mm, 45 grade- 60,00 lei - 6 buc Colier metalic pentru fixare burlan gri, 90mm,metal - 324,00 lei - 18 buc canal cablu 100x60mm PVC 2m/buc alb-360,00 lei - 15 buc
- Număr anunț
- DA28631527
- Autoritate contractantă
- S.C. PIETE SI TARGURI CRAIOVA S.R.L. (CUI 28001235)
- Furnizor / câștigător
- PRESTIGIOSA PRODCOM SRL (CUI 6779601)
- Cod CPV
- 44112500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.451 RON
- Valoare atribuită
- 3.451 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.