Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Execuția lucrărilor de extindere rețea publică de apă si rețea publică de apă uzată în localitatea Bistrița-Bîrgăului, aferente obiectivului de investiţii „EXTINDERE RETEA PUBLICA DE APA SI APA UZATA MENAJERA IN COMUNA BISTRITA-BIRGAULUI, JUDETUL BISTRITA-NASAUD”

Număr anunț
SCN1028405
Autoritate contractantă
Comuna Bistrita Bargaului (CUI 4347437)
Furnizor / câștigător
INDEMINAREA PRODCOM SRL (CUI 4346571)
Cod CPV
45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.743.462,92 RON
Valoare atribuită
6.738.736,84 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
22.11.2018 17:03
Anunț de atribuire
SCNA1013022
Termen limită
14.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032744

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

6.738.736,84 RON

din 6.743.462,92 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 4.726,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.