Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat

Servicii de proiectare si inginerie cuprinzand - Proiect Tehnic (PT), Detalii de Executie (DE); documentatii pentru obtinere acorduri, avize si autorizatii aferente obiectivului de investitii, asistență tehnică din partea proiectantului pe toată durata de execuție a lucrărilor la proiectul „Înființare grădiniță cu program normal în localitatea Budureasa, comuna Budureasa”

Număr anunț
SCN1028389
Autoritate contractantă
COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
Furnizor / câștigător
PROEXCO SRL (CUI 17801909)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.882,41 RON
Valoare atribuită
16.400 RON 2,9% sub estimat
Data publicării
22.11.2018 16:46
Anunț de atribuire
SCNA1013289
Termen limită
14.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032718

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PROEXCO SRL CUI RO 17801909
Subcontractanți 2
AMPER PROIECT SRL CUI RO 15526497

Valoare atribuită

16.400 RON

din 16.882,41 RON estimat 2,9%

Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 482,41 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.