Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat

Servicii de proiectare si inginerie cuprinzand - Proiect Tehnic (PT), Detalii de Executie (DE); documentatii pentru obtinere acorduri, avize si autorizatii aferente obiectivului de investitii, asistență tehnică din partea proiectantului pe toată durata de execuție a lucrărilor la proiectul „Modernizarea, reabilitarea, extinderea și dotarea căminelor culturale în comuna Budureasa, județul Bihor: cămin cultural în localitatea Burda, cămin cultural în localitatea Saca”

Număr anunț
SCN1028384
Autoritate contractantă
COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
Furnizor / câștigător
PROEXCO SRL (CUI 17801909)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.407,61 RON
Valoare atribuită
30.860 RON 1,7% sub estimat
Data publicării
22.11.2018 16:41
Anunț de atribuire
SCNA1013288
Termen limită
13.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032580

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PROEXCO SRL CUI RO 17801909
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
PROEXCO SRL CUI RO 17801909
Subcontractanți 2
AMPER PROIECT SRL CUI RO 15526497

Valoare atribuită

30.860 RON

din 31.407,61 RON estimat 1,7%

Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 547,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.