Atribuită Cumpărare directă

Sistem de calcul SG2 ,Procesor Intel® Core™ Quad-core i5 -3470, 3.20 GHz pana la 3.60 GHz, 8GB RAM DDR3, SSD 120GB + Hard Disk 1Tb, DVD-RW, Placa video AMD R7 350, 4GB, GDDR5, 128-Bit, porturi HDMI, VGA, Tastatura, Mouse, Monitor LED VA LENOVO D24-20, 23.8", Full HD, 75Hz, AMD FreeSync, 4 ms, 16.7M culori, Luminozitate 250 cd/mp, Contrast 1000:1, Unghi vizibilitate 178° / 178°, Rezolutie (pixeli) 1920 x 1080, Aspect 16:9, porturi HDMI, VGA, cablu livrare-VGA, conform oferta8553/02.08.2021

Număr anunț
DA28529148
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Locuinte (CUI 11795581)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI 6612114)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.915 RON
Valoare atribuită
10.915 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.915 RON

din 10.915 RON estimat