Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

ACHIZITIE SERVICII INCHIRIERE UTILAJE folosite pentru DESZAPEZIREA strazilor din ORASUL CERNAVODA

Număr anunț
SCN1028302
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185.000 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
22.11.2018 15:25
Anunț de atribuire
SCNA1025218
Termen limită
06.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032855

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

0 RON

din 185.000 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 185.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.