Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,9% sub estimat

INFUZOMATE

Număr anunț
SCN1028270
Autoritate contractantă
Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184.860 RON
Valoare atribuită
140.620 RON 23,9% sub estimat
Data publicării
22.11.2018 14:50
Anunț de atribuire
SCNA1009863
Termen limită
29.11.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032732

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242

Valoare atribuită

140.620 RON

din 184.860 RON estimat 23,9%

Adjudecat la 76,1% din estimat · economie 44.240 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.