Atribuită Cumpărare directă

se doreste achizitia a 30 bucati butuc yala usa 80mm. cu cheie amprentata si 30 bucati bucati butuc yala usa 90mm cu cheie amprentata

Număr anunț
DA28501905
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI 6922360)
Cod CPV
44521130-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290 RON
Valoare atribuită
1.290 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.290 RON

din 1.290 RON estimat