Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Proiectare (PT+DE+CS+Asistenta tehnica din partea proiectantului) si executie pentru obiectivul de investitii : „Extindere si modernizare sediu administrativ S.G.A. Alba si casa poarta”
- Număr anunț
- SCN1028249
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- TERA COM SRL (CUI 803557)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.180.569 RON
- Valoare atribuită
- 3.116.501,78 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2018 14:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1011040
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032849
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Memoriu +expertiza +planuri-semnat.7z.p7s
- 4.Formulare -semnat-semnat.doc.p7s
- 5.Model contract executie si proiectare_Extindere si modernizare sediu SGA Alba -semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1032849.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TERA COM SRL CUI RO 803557
Asociați 1
SECRET ART SRL CUI RO 17495486
Valoare atribuită
3.116.501,78 RON
din 3.180.569 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 64.067,22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.