Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat
analizor hematologic
- Număr anunț
- SCN1028235
- Autoritate contractantă
- LABORATOR DE CONTROL DOPING (CUI 36413717)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
- Cod CPV
- 38434570-2 · Analizoare hematologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.000 RON
- Valoare atribuită
- 185.000 RON 2,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.11.2018 14:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1010813
- Termen limită
- 05.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032637
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- FisaDate_DF1032637.pdf
- formular de oferta.pdf.p7m
- formular - imputernicire(daca este cazul).pdf.p7m
- formular - scrisoare de garantie bancara.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOP DIAGNOSTICS SRL CUI RO 10572840
Valoare atribuită
185.000 RON
din 190.000 RON estimat
2,6%
Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 5.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.