Anulată
Anunț de participare
Achiziţie de mobilier si terminal video-conferinta pentru proiectul „Servicii de consiliere juridica pentru victime ale unor abuzuri sau nereguli din administratie si justitie”
- Număr anunț
- SCN1028220
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.837,06 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 13:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1009338
- Termen limită
- 03.12.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1032843
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini mobilier, terminal.doc.p7s
- Clauze contractuale mobilier, terminal.doc.p7s
- FisaDate_DF1032843.pdf
- Sectiunea Formulare mobilier, terminal.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 4.837,06 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier | 2.369,74 RON | Anulat | — |
| 2 | Terminal video-conferinta | 2.467,32 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.