Atribuită Anunț de participare

Sistem de ghidare automata pentru autogreder CAT 120M

Număr anunț
SCN1028216
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
Cod CPV
38112100-4 · Sisteme de navigare si de pozitionare globala (GPS sau echivalente) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
197.400 RON
Valoare atribuită
197.400 RON
Data publicării
22.11.2018 13:41
Anunț de atribuire
SCNA1009982
Termen limită
04.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1032819

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

197.400 RON

din 197.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.