Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile de laborator, conform ofertei AMEX Nr. 150617, compus din: 1. 10317701 - Corning™ - 3472 - Multiple Well Plate with Permeable Polyester Membrane Inserts, 48 / pack - 1 pachet - Pret: 2500.48 RON 2. 10167000 - Corning™ - 3422 - Multiple Well Plate with Permeable Polycarbonate Membrane Inserts, 48 / pack - 1 pachet - Pret: 2701.77 RON TOTAL pachet: 5202.25 RON

Număr anunț
DA28581257
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI 9311329)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.202 RON
Valoare atribuită
5.202 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.202 RON

din 5.202 RON estimat