Atribuită
Cumpărare directă
CF411A (410A) CARTUS TONER CYAN (2300 PAG) ORIGINAL HP LASERJET PRO M452 M377 M 477 LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: •Hewlett Packard Color Laserjet Pro M-Serie (452, 452 DN, 452 NW) •Hewlett Packard Color Laserjet Pro MFP M-Serie (377, 377 DW, 477, 477 FDN, 477 FDW, 477 FNW) PERSOANE DE CONTACT: Corina Dobrin 0731.372.434, e-mail corina@dnsbirotica.ro sau Corina Paun 0731.372.430, e-mail alexandra@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA28660443
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU GEOLOGIE SI GEOECOLOGIE MARINA GEOECOMAR (CUI 5194978)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.849 RON
- Valoare atribuită
- 4.849 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.