Atribuită
Cumpărare directă
Cartuș toner CRG-703 (703) (CRG703) BLACK (2500 PAG) COMPATIBIL 100% NOU CANON LBP 2900 LBP 3000 - 2 buc, cartuș toner CRG725 (725) (CRG-725) BLACK (1600 PAG) COMPATIBIL 100% NOU CANON LBP 6000 6020 6030 MF3010 3100 - 2 buc, achiziționate conform referatului de necesitate nr. 2130/ 30.08.2021
- Număr anunț
- DA28654833
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71 RON
- Valoare atribuită
- 71 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.