Atribuită Cumpărare directă

Pix pixuri unica folosinta cu capac corp plastic pvc pp transpare culori diverse BIC Rotund Stic conf referatului

Număr anunț
DA28602270
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4340633)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192121-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140 RON
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON

din 1.140 RON estimat