Atribuită Cumpărare directă

Produs Cantitate Hartie A4 (TOP) 685 Hartie A3 (TOP) 11 Plic personalizat APIA (buc) 7000 conform model transmis Plic alB A4 (buc) 30 Plic posta militara (buc) 330 Dosar de incopciat (buc) 1450 Dosar plic (buc) 600 Dosar cu sina (buc) 580 Dosar plastic (buc) 300 Cutie arhivare 10 cm (buc) 750 Biblioraft (buc) 205 Registru intrare iesire personalizat (buc) 10 conform model transmis Folie protectie documente (set) 11 Pix albastru 0,7mm PENSAN (buc) 177 Marker permanent rosu 1 Marker permanent negru 6 Creion mecanic 0,7 mm (buc) 12 Radiera (buc) 12 Cub hartie (buc)- rezerva 10 Post it (buc) 52 Index Post it (buc) 40 Lipici (buc) 19 Tus stampila negru (buc) 4 Tus stampila albastru (buc) 4 CD cu plic (buc) 350 DVD cu plic (buc) 50 Capsator 25 coli cu capse 24/6 (buc) 7 Capsator 100 coli cu capse 24/6 (buc) 1 Perforator 100 coli (buc) 2 Perforator 35 coli (buc) 5 Scotch (buc) 12 Evidentiator (set) 14 Carnet ordine deplasare (buc) 8 Carnete foi de parcurs (buc) 10

Număr anunț
DA28600762
Autoritate contractantă
APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.383 RON
Valoare atribuită
11.383 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.383 RON

din 11.383 RON estimat