Atribuită
Cumpărare directă
1. Creion creioane mecanic mecanice 0.7 mm 2. Mine rezerve creion mecanic HB 0.5mm (50 buc) 0.7mm(50 buc) 3. Mina rezerva pix tip Parker Rotring din PLASTIC 4. Plastilina 10 culori / set 200 gr 5. Banda adeziva scoci 18x33m 6. Banda adeziva scoci 48 x 66 m 7. Banda adeziva scoci din hartie 24x50 m 8. Banda scotch dubla dublu adeziva 25x50 m 9. Sfoara bumbac alba ghem 100 g 10. Sfoara canepa maro iuta ghem mare 200 g
- Număr anunț
- DA28577549
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39292400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.188 RON
- Valoare atribuită
- 1.188 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.