Atribuită
Cumpărare directă
1. Cub 9*9 hartie color, 70 grame, 750 coli/cub+suport din plastic 9*9 cm 2. Cutter mare cu sina metalica CN+ 10 rezerve CN 287 3. Folie de protectie de calitate, pentru uz zilnic. Marginea cu multiperforatii permite arhivarea documentelor in biblioraft sau caiet mecanic. Folie din polipropilena . 11 perforatii pentru arhivare in biblioraft si caiet mecanic. Pentru format A4 4. Radiera - Brand HERLITZ • Model Speck • Material Cauciuc • Forma Ovala • Culoare Alb 5. Index autoadeziv hartie/post-it /notes adeziv 20*50 4 culori intense 6. Post it adeziv autoadeziv 76x76 - Usor de lipit si dezlipit, fara a deteriora suprafata. Dimensiuni: 76 x 76 mm. Numar file: 100 culori pastel disponibile: albastru galben verde roz 7. Mapa cu elastic pe colturi - este fabricata din plastic de calitate si rezistent, flexibil. 8. Marker pentru tabla magnetic diverse culori albastru / negru / rosu / verde CENTROPEN 8559 Marker cu uscare rapida pentru scrierea pe tabla alba, plastic, sticla, portelan. • Proprietati cerneala: pe baza de alcool, rezistenta la UV. • Utilizare:table albe/whiteboard-uri, PVC, sticla, obiecte de portelan, lemn, metal. • Se sterge cu burete special sau servetele pt. curatare table albe, cand cerneala este uscata. • Extremitati si capac in culoarea scrierii. • Capac ventilat. A se depozita in pozitie orizontala. • Culori: negru, albastru, rosu, verde. 9. Permanent marker varf rotund 1 - 5 mm , negru / rosu / albastru / verde 10. Marker evidentiator
- Număr anunț
- DA28577120
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.993 RON
- Valoare atribuită
- 1.993 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.