Atribuită Cumpărare directă

Achizitia este realizata de Autoritatea pentru Reforma Feroviara (A.R.F.), in cadrul proiectului POIM 2014 -cod SMIS 136440 (Contract de finantare RUIC 196-104 din 10.06.2021). Obiectul achizitiei: Cartuse color imprimanta multifunctionala laser A3: Cartuse toner TK8115K, Cartuse toner TK8115M, Cartuse toner TK8115C, Cartuse toner TK8115Y. Mențiune: produsele trebuie să fie originale, noi, intacte si fara defecte de aspect sau functionale.

Număr anunț
DA28569772
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.916 RON
Valoare atribuită
8.916 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.916 RON

din 8.916 RON estimat