Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza un pachet de produse conform ofertei nr. AL209/26114/12.08.2021, astfel: Nr Denumire produs U.M Cantitate Pret unitar fara TVA 1 Memory stick 16GB buc 10 23.98 2 Memory stick 32GB buc 10 19.65 3 Memory stick 64GB buc 10 26.68 4 Mouse optic cu fir buc 15 8.99 5 Tastatura buc 5 15.30 6 Baterii AA buc 40 1.88 7 BateriiAAA buc 40 1.88
- Număr anunț
- DA28568089
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.064 RON
- Valoare atribuită
- 1.064 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.