Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia urmatoarelor: Achizitionarea urmatoarelor produse: -hartie pentru copiator si imprimante , format A4, 80gr, 500coli/top-500 topuri; -dosar simplu fara sina ,carton duplex alb, 230gr -400 buc; -dosar carton duplex cu sina, alb , 230gr- 300 buc; -dosar plastic cu sina, 2 perforatii si gauri pentru incopciat- 300 buc; -plic alb cu fereastra dreapta , 110*220mm, siliconic-2000 buc; -plic alb cu fereastra stanga , 110*220mm, siliconic -2000 buc; -plic alb mic, siliconic, 114*162mm-1000 buc; -plic alb mijlociu, siliconic 176*250mm-500buc; -capsator metalic, cu capse 24/6, capacitate capsare 25 coli-20 buc; -perforator din metal , capacitate perforare 20 coli- 20 buc; -banda adeziva, TRANSPARENTA 48x66 mm -20 buc; - capse nichelate , 24/6, 1000buc/cut-40 buc; -agrafe birou nichelate , 33mm,100buc/cutie -40 cutii; - -pix unica folosinta ALBASTRU -200 buc ; - foarfeca din otel, 160 mmm-20 buc.
- Număr anunț
- DA28561989
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.934 RON
- Valoare atribuită
- 5.934 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.