Atribuită
Cumpărare directă
Pix cu mecanism din plastic si clema metalica varf 0.7 mm - 20 buc albastre si cate 10 din celelalte culori Dosare din plastic - preferabil galbene pix pixuri roller rollere cu gel cerneala varf 0.7 - 10 buc/cul Pix pixuri cu mecanism din plastic grip - 30 buc albastru si cate 10 buc din celelalte cul Pix pixuri roller rollere cu gel cerneala varf 0.5 - albastre bibliorafturi - preferabi; galbene toate Clipboard - negre
- Număr anunț
- DA28520865
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV CHITILA (CUI 36403535)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 22852000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.304 RON
- Valoare atribuită
- 2.304 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.