Atribuită
Cumpărare directă
18 000 buc plic C4 cu fereastra, personalizat, repartizate astfel: 3000 buc pentru S3, 3000 buc pentru S6, 3000 buc pentru S7, 3000 buc pentru JS4, 3000 buc pentru JS5, 3000 buc pentru JS6; 31 000 buc plic C5 cu fereastra, repartizate astfel: 3000 buc pentru personalizat pentru S1, 5000 buc pentru S4, 5000 buc pentru S6, 3000 buc pentru S7, 5000 buc pentru S8, 10 000 buc pentru JS4
- Număr anunț
- DA28519381
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4340633)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30199710-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.765 RON
- Valoare atribuită
- 3.765 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.