Atribuită
Cumpărare directă
ASPIRATOR CHIRURGICAL SUPER VEGA FLUX ASPIRATIE: 40 l / m O linie de aspiratoare elegante, compacte și fiabile pentru chirurgie mică. Pompele silențioase, cu debit ridicat și fără întreținere permit o durată lungă de viață și durabilitate. Recomandat pentru aspirația nazală, aspirația orală, aspirația traheală a lichidelor corporale (mucus, catar sau sânge) la adulți sau copii. Echipat cu regulator de vid reglabil continuu, indicator de vid, flacon de 1.000 ml sau 2.000 ml, care nu poate fi revarsat, este autoclavabil la 121 ° C, cu supapă de control pentru plutire pentru a preveni revărsarea. Fabricat în corp de plastic izolat electric și termic. Prezenta tine loc de comanda ferma.
- Număr anunț
- DA28554534
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
- Furnizor / câștigător
- M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
- Cod CPV
- 33190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.070 RON
- Valoare atribuită
- 1.070 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.