Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DECOMANDA FERMA -- RECIPIENT GRADAT,CAPACITATE 80 ML,FOLOSIT PENTRU EXTRAGEREA MUCUSULUI CU BRONHOSCOPUL FLEXIBIL.ESTE PREVAZUT CU CAPAC LA CARE SUNT ATASATE 2 TUBURI,AMBELE CU CONECTOR LUER-LOCK.UN TUB ARE LA CAPATUL DISTAL UN CONECTOR DIN SILICON TRANSPARENT,CARE SE POTRIVESTE ORICARUI TIP DE BRONHOSCOP FLEXIBIL.AL DOILEA TUB ARE UN CONECTOR DIN PVC DE CULOARE ALBASTRA,SE FOLOSESTE PENTRU ASPIRATIE.PRODUS STERIL,DE UNICA FOLOSINTA CUTIE=20 BUC

Număr anunț
DA28537618
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141642-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.900 RON
Valoare atribuită
1.900 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.900 RON

din 1.900 RON estimat