Atribuită Cumpărare directă

Canula traheala pentru pacientii cu traheostomie permanenta sau de lunga durata , compusa din canula externa, canula interna , obturator, banda de fixare. Canula este executata manual dintr-un polimer medical transparent ,termosenzitiv , comfortabil.Nu trebuie scoasa atunci cand pacientul face radioterapie sau terapie cu cobalt. Produs steril, cu marcaj CE Dimensiuni: nr 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 TVA 9%

Număr anunț
DA28528663
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.960 RON
Valoare atribuită
3.960 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.960 RON

din 3.960 RON estimat