Atribuită Cumpărare directă

Geanta speciala din material impermeabil tip PAX Plan de culoare albastra, pentru transportul unei butelii de oxigen de 2 sau 5 litri si a unor accesorii precum regulator de presiune, balon de resuscitare cu masca si aspirator manual de secretii. Dimensiuni: 22 x 58 x 22 cm Greutate: 1,2 kg Volum: 25 litri Este prevazuta cu centuri ajustabile pentru tranport si pentru fixarea pe targa mobila.

Număr anunț
DA28617124
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
Cod CPV
33157200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.870 RON
Valoare atribuită
8.870 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.870 RON

din 8.870 RON estimat