Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica PROSOP HARTIE DERULARE CENTRALA 300 M DEZINFECTANT PENTRU SUPRAFETE Odorizant wc Odorizant Airwick rezerva 250ml Solutie geam Mop 250 gr Mr. Proper 5l Capac wc universal SANO ANTI KALK WC 750 ML Servetele monitor DATA FLASH Saci menaj 60 l Saci menaj 20 l
- Număr anunț
- DA28523767
- Autoritate contractantă
- COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.595 RON
- Valoare atribuită
- 1.595 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.