Atribuită Cumpărare directă

Set banca scolara individuala pentru clasa 0 - Cod D202- Pesto|cant: 30 "Dulap biblioteca cu doua usi si rafturi - Cod D202- Pesto |cant: 15" Pat stivuibil gradinita, 133 x 58 cm |cant: 40 Saltea poliuretan pat stivuibil |cant: 40 Cuier cu agatatori - Cod D202- Pesto|cant: 8

Număr anunț
DA28618690
Autoritate contractantă
COMUNA RECEA (CUI 3627757)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.944 RON
Valoare atribuită
23.944 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.944 RON

din 23.944 RON estimat