Atribuită
Cumpărare directă
Toner echivalent CF280X negru pt. echipamente HP. [NT-PH280XC-G&G]|cant: 2|capacitate:6900pag Toner echivalent CF280X negru pt. echipamente HP. Print-Rite|cant: 2|capacitate:6900pag Toner echivalent CF226X-KATUN negru pt. echipamente HP. KATUN|cant: 5|capacitate:9000pag HP L0S58AE - Cartus OEM - Negru|cant: 1|capacitate:1000pag Toner echivalent 51B2000-G&G negru pt. echipamente Lexmark. [NT-FPL510C-G&G]|cant: 1|capacitate:2500pag Toner echivalent CF283X negru pt. echipamente HP. [NT-PH283XC-G&G]|cant: 1|capacitate:2200pag Toner echivalent CRG728HC-EMS negru pt. echipamente Canon. [C587-EMS]|cant: 1|capacitate:4000pag
- Număr anunț
- DA28590204
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE BALCESCU (CUI 24757350)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.807 RON
- Valoare atribuită
- 3.807 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.