Atribuită
Cumpărare directă
All-in-One ASUS Vivo AiO V241EAK-BA030M cu licenta Windows 10 Pro COA instalata, Laptop HP 255 G7 cod 2D309EA, MULTIFUNCȚIONALA LASER MONO CANON MF449X, Piese IT: 1. Procesor Intel Core i5-9400 2.90GHz, Socket 1151 v2, Box BX80684I59400, Garantie 12 luni, 5 buc. x 920 lei fara tva = 4600 lei fara tva 2. Placa de baza ASRock H310CM-DVS, Socket 1151, 5 buc. x 232 lei fara tva = 1160 lei fara tva Placa de baza AsRock Socket 1151, H310CM-DVS v2, Dual Channel DDR4Memory, 2* DDR4 DIMM Slots, DDR4 2666 / 2400 / 2133 non-ECC, un-bu fferedmemory, PCIE x1 Gigabit LAN 10/100/1000 Mb/s, 1x PCI Express 3.0 x16, 1*PCI Express 2.0 x1, 4* SATA3 6.0 Gb/s Connectors, 3* USB 3.1, 5* USB2.0, 1* DVI-D, 1x VGA port, ATX, Garantie 24 de luni, 3. Memorie RAM Patriot, Signature Line, DIMM, DDR4, 4GB, 2666MHz, CL19, 1.2V, garantie 24 luni, 10 buc. x 110 lei fara tva = 1100 lei fara tva 4. SURSĂ RPC PSAT0050020LACO01A ATX , ventilator 12 cm, protecție: OCP/OVP/UVP/SCP/OPP, 500w, Garantie 12 luni, 5 buc. x 55 lei fara tva = 275 lei fara tva, conform descriere si in baza comenzii ferme
- Număr anunț
- DA28626200
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.025 RON
- Valoare atribuită
- 24.025 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.