Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Multifunctionale Canon I-Sensys 1. Imprimanta laser monocrom A4, Canon I-Sensys LBP228X (nu exista multifunctionala Canon I-Sensys LBP228X), A4, USB, Retea, Wi-fi, Garantie: 12 luni, 1 buc. x 1199 lei/buc 2. Multifunctionala laser monocrom A4, Canon I-Sensys MF443DW, duplex, A4, Garantie: 12 luni , 10 buc x 1428 lei/buc.
- Număr anunț
- DA28603459
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.479 RON
- Valoare atribuită
- 15.479 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.