Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional monocrom A3 HP LaserJet Enterprise 700 MFP M725dn

Număr anunț
DA28566565
Autoritate contractantă
Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman — Regiunea Sud-Muntenia (CUI 20771840)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.278 RON
Valoare atribuită
8.278 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.278 RON

din 8.278 RON estimat