Atribuită Cumpărare directă

Multifunctionala Kyocera ECOSYS M2540dn, copiator A4, printer A4, scaner A4, retea, ADF DUAL SCAN COPIERE, SCANARE FATA-VERSO LA O SINGURA TRECERE A DOCUMENTULUI SI IMPRIMARE FATA-VERSO AUTOMATA FAX A4 B/W laser MFP 4 in 1, 40 ppm, 1200dpi, 512 MB, caseta 250 coli, duplex, Dual Scan ADF, USB2.0, Gigabit Ethernet (10BaseT / 100BaseTX / 1000BaseT), starter toner inclus (3600 pagini) Garantie: 24 de luni

Număr anunț
DA28545582
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999 RON
Valoare atribuită
1.999 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.999 RON

din 1.999 RON estimat