Atribuită
Cumpărare directă
Computere portabile (laptop-uri) cu licență Microsoft Windows 10 PRO pentru Direcția de Asistență Socială Târgu Mureș Computer portabil (laptop) Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL cod 20VE0054RM cu Licenta OEM Windows 10 PRO DVD, cod FQC-08929, geanta si mouse WIFi, 4 buc. x 2050 lei fara tva Tip procesor Intel Core i3 -1115G4 generatia a 11-a Procesor grafic integrat: Intel® UHD Graphics Număr nuclee: 2 Frecvenţă: 4.1 GHz Capacitate memorie: 8 GB Tip memorie: DDR4 Frecvenţă: 3200 MHz Diagonală display: 15.6 inch Format display: Full HD Tehnologie display: IPS Finisaj display: Anti-glare Rezoluţie: 1920x1080 dpi Tip stocare: SSD Capacitate SSD: 256 GB Tip placă video: Integrată Audio: Difuzoare stereo, microfon încorporat Cameră WEB: HD Porturi Minim: 2 x USB 1 x HDMI 1 x Audio Out/Microfon Cititor carduri: SD, SDHC, SDXC Reţea: 10/100/1000 Mbs Wireless: 802.11AX Versiune Bluetooth: 5.1 Tastatură numerică: Da Tastatură: Full - size Dimensiuni: 357 x 18.9 x 235 Greutate: 1.8 kg Accesorii incluse: Adaptor 65W Baterie: Tehnologie baterie Li-Ion Număr celule 3 Putere 45 Whr Alimentator 65 W Caracteristici cheie: Cameră web Touchpad care acceptă gesturi de atingeri multiple Tastatură Chiclet Baterie 3 celule - 45 Wh Inclus CD Microsoft Windows 10 Professional cu sistem de operare (licenţă) Parolă Bios Da Parola HDD Da Suport TPM Da Garanţie: 24 luni Accesorii incluse: - Geantă ASUS NEREUS subţire, căptuşită, dimensiune 15.6 inch, 2 buzunare principale, sistem de prindere cu mânere
- Număr anunț
- DA28507763
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA TARGU MURES (CUI 39906612)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.200 RON
- Valoare atribuită
- 8.200 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.