Atribuită Cumpărare directă

Sistem audio pentru sonorizare de interior, 1 complet, achizitionat in condițiile si cu respectarea cerintelor anuntului ADV1228974 din 23.07.2021. Achizitia se va finaliza cu un contract de furnizare, incheiat in conditiile cuprinse in documentatia atasata anuntului mentionat.

Număr anunț
DA28585103
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
32342410-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.520 RON
Valoare atribuită
8.520 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.520 RON

din 8.520 RON estimat