Atribuită
Cumpărare directă
Modding PC HDD/SSD mounting kit 2,5 > 3,5 Corsair, 1x20=20lei SSD Integral P5 Series 120GB SATA-III 2.5 inch, 1x80=80 lei Placa de Retea TP-Link TG-3468, 3x40=120 lei Memorie RAM Intel Optane Memory 16GB PCI Express x2 M.2 2280, 3x160=480 Hard Disk Toshiba P300 1TB SATA- III 7200 RPM 64MB bulk, 10x150=1500
- Număr anunț
- DA28529778
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 06.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.