Atribuită
Cumpărare directă
Biblioraft plastifiat 7.5 cm Herlitz - 30 buc x 6.40 lei; Dosar plastic cu sina Noki - 200 buc x 0.55 lei; File protectie A4 100/set Noki - 2 set x 7.50 lei; Dosar plic carton Gold - 20 buc x 0.60 lei; Market permanent Bic 2000 vf.rotund - 15 buc x 2.70 lei; Marker whiteboard Schneider - 15 buc x 3.70 lei; Textmarker Fabel Castell - 5 buc x 2.40 lei; Plic B4 cu burduf de 5 cm kraft siliconic - 50 buc x 0.88 lei; Plic C5 alb siliconic - 100 buc x 0.18 lei; Plic C6 alb siliconic - 300 buc x 0.08 lei; Fineliner F-15 Erich Krause 0.6mm negru - 30 buc x 1.30 lei; Fineliner F-15 Erich Krause 0.6mm rosu - 10 buc x 1.30 lei; Pix cu mec. Jetstream 0.5mm albastru - 30 buc x 3.10 lei; Banda corectoare Deli - 8 buc x 4.00 lei; Fluid corector Pelikan - 4 buc x 3.20 lei; Foarfeca 20.5 cm Herlitz - 2 buc x 6.40 lei; Capsator Kangaro Trendy 45 25 coli - 2 buc 12.50 lei; Perforator 30 coli Kangaro - 1 buc x 1 buc x 19.50 lei; Calculator birou 12 dig. Casio MX 12B - 2 buc x 22.00 lei; Agrafe birou 33mm - 10 cut x 0.78 lei; Sfoara bumbac alba 100g - 5 ghem x 2.90 lei Clips metalic 41mm 12/cut - 3 cut x 5.00 lei; Banda adeziva 48x66 Tesa transparenta - 1 rola x 3.65 lei;
- Număr anunț
- DA28515901
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 855 RON
- Valoare atribuită
- 855 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.