Atribuită Cumpărare directă

Banda dublu adeziva 48x25 - 2 rola x 7.20 lei; Prelungitor 5 prize 5 m, cu protectie - 1 buc x 42.00 lei; Marker whiteboard Schneider - 20 buc x 3.70 lei; Capsator Kangaro Trendy 45 25 coli - 1 buc x 12.50 lei; Perforator 30 coli Kangaro - 1 buc x 19.50 lei; Fluid corector Pelikan - 2 buc x 3.20 lei;

Număr anunț
DA28515875
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168 RON
Valoare atribuită
168 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168 RON

din 168 RON estimat