Atribuită Cumpărare directă

nf1174 Hartie Office Express A4 80gmp 500colitop cutie 30 51.5 1545 nf1173 Hartie copiator A3 80g Office Express 500coli top 4 23 92 rp00201 File de protectie Ecomax transparent orange peel A4 plastic set 10 6.9 69 TI22721 Registru de casa A4 C50 2 ex 3 buc/set ser 4 25 100 sunt 3/set se000101 Pix fara mecanism Senator seria 1000 design frosty 0.7mm. Al buc 150 0.45 67.5 bv015113 Capse Memoris-Precious 246 1000capsecutie buc 2 7.5 15 bv017121 Agrafe Memoris-Precious 25mm colorate colturi rotunjite 100 buc 2 8.5 17 AY0001 Lipici solid A-series Eco 10g buc 20 1.11 22.2 AL011329 Banda adeziva Apli transparenta 15mmx33m buc 10 1.7 17 KF10100 Plic C6 114x162 offset alb siliconic 25buc/set set 12 2.3 27.6 KF30200 Plic C5 162x229 alb siliconic 25buc/set set 4 3.2 12.8 KF51110 Plic C4 229x324offset albgumat80g 25buc set set 4 4.2 16.8 KS878050 Notite adezive Kores 40x50mm 300 file galbene buc 10 2.2 22 BV031213 Notite autoadezive Memoris Precious 90x90 400 file color buc 10 3.01 30.1 TOTAL 2054

Număr anunț
DA28635458
Autoritate contractantă
COMUNA VISINA (CUI 4344228)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.054 RON
Valoare atribuită
2.054 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.054 RON

din 2.054 RON estimat