Atribuită
Cumpărare directă
FA026803 Biblioraft Falken Chromcolor verde A4 80mm PP exterior PP interior,10buc/cutie x 10 cutii FA026813 Biblioraft Falken Chromcolor mov A4 80mm PP exterior PP interior,10buc/cutie x 20 cutii FA026811 Biblioraft Falken Chromcolor fucsia A4 80mm PP exterior PP interior,10buc/cutie x 20 cutii FFA026807 Biblioraft Falken Chromcolor albastru deschis A4 80mm PP exterior PP interior, 10buc/cutie x 10 cutii
- Număr anunț
- DA28594923
- Autoritate contractantă
- Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.708 RON
- Valoare atribuită
- 6.708 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.