Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici tehnice distrugator particule FELLOWES AutoMax 100M Alimentare automata si manuala Distrugator de tip cross-cut (tip confetti) Dimensiune particula taiata: 4x10 mm (hartie) Capacitate maxima de distrugere: 100 coli automat si 10 coli manual O coala A4 o transforma in peste 1000 de particule. Cos de reziduuri cu o capacitate de 23 de litri, ceea ce inseamna 175 de coli maruntite. Functioneaza continuu timp de 15 minute, dupa care necesita o pauza de racire. In situatia in care se blocheaza hartia in aparat, distrugatorul se inchide automat si functioneaza in sens invers pentru eliberare blocaj. Distrugatorul intra in Sleep Mode in cazul in care nu este utilizat timp de 2 minute, fapt ce conduce la economisirea energiei. Distrugator documente cu deschidere 230 mm Nivel de securitate: 4 Fereastra vizualizare nivel incarcare cos Prin fanta manuala, distruge hartie, agrafe, capse standard (a nu se distruge in acelasi timp prea multe documente capsate), carti de credit Auto Reverse - in cazul in care se blocheaza hartia in aparat, distrugatorul se inchide automat si functioneazza in sens invers pentru eliberare blocaj Cutite rezistente din otel solid, motor puternic.Functioneaza in mod silentios.Sleep Mode - dupa 2 minute de inactivitate, aparatul se inchide automat, fapt ce conduce la economisirea energiei Roti pentru mobilitate Motor: 460 Watts, culoare neagra, Dimensiuni: 640 x 390 x 370 mm
- Număr anunț
- DA28528575
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.788 RON
- Valoare atribuită
- 1.788 RON
- Data publicării
- 06.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.