Atribuită Cumpărare directă

Specificatii Turnpike Spiral • Sistem de livrare OTW • Diametru varf distal 1.6F • Diametru distal teaca 2.9F • Diametru proximal teaca 2.9F • Lungime de lucru 135/150 cm • Compatibil cu ghid de 0.014” • Teaca bobina multistrat bidirectionala pentru o flexibilitate si rotatie optima combinata cu tesatura metalica pentru rezistenta la tractiune si liner din PTFE pentru reducerea frictiunii cu firul ghid. • Liner de PTFE extins pana la capatul distal al cateterului pentru un control imbunatatit asupra firului ghid • Teaca distala acoperita cu spira nylon pe o portiune de 2 cm pentru o avansare imbunatatita in leziuni tortuoase • Varf lung, conic pentru o avansare facila in zone tortuase cu marker radioopac de tungsten pentru o vizibilitate optima • Avansarea cateterului se face prin rotatii in sensul acelor de ceasornic sau invers acestora

Număr anunț
DA28616927
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33111700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.750 RON
Valoare atribuită
2.750 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
26.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.750 RON

din 2.750 RON estimat