Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii Turnpike LP • Sistem de livrare OTW • Lungime de lucru 135/150 cm • Compatibil cu ghid de 0.014” • Teaca bobina multistrat bidirectionala pentru o flexibilitate si rotatie optima combinata cu tesatura metalica pentru rezistenta la tractiune si liner din PTFE pentru reducerea frictiunii cu firul ghid. • Liner de PTFE extins pana la capatul distal al cateterului pentru un control imbunatatit asupra firului ghid Angiograg - dr. Botu - PN IMA
- Număr anunț
- DA28585712
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33111710-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.800 RON
- Valoare atribuită
- 6.800 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.