Atribuită Cumpărare directă

SONDA FOLEY cu 3cai Rusch Gold ; CH 18 : 50BUC, CH 20: 50 BUC, CH 22: 50 BUC CATETER FOLEY softsimplastic cu 3 cai Din pvc, model mercier : CH 18 : 15 BUC, CH 20 : 15 BUC, CH 22 : 15 BUC, CH 24 : 15 BUC SONDA FOLEY DUFOUR cu 3 cai din silicon: CH16: 20 BUC, CH18 : 60 BUC, CH 20: 60 BUC, CH 22: 60 BUC, CH 24: 60 BUC PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA!!!!!!!!!!

Număr anunț
DA28534157
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33141641-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.773 RON
Valoare atribuită
42.773 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.773 RON

din 42.773 RON estimat