Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de informare și publicitate aferente proiectului ,,STOP COVID “, cod SMIS 139519, implementat în parteneriat cu D.G.A.S.P.C. Sector 3 vor fi prestate ținându-se cont de specificațiile prezentate în Manualul de identitate vizuală pentru Instrumente Structurale 2014-2020 și de asemenea de stadiul de implementare al proiectului. Comunicat de presa online la inceperea proiectului, 1 buc. • Comunicat de presa online la finalizarea proiectului, 1 buc. • Roll-up 0,85m x 2m, 2 buc. • Etichete autocolante 300 x 300 mm, 5 buc. • Etichete autocolante 80 x 40 mm, 2000 buc.

Număr anunț
DA28568741
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI 12039551)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.282 RON
Valoare atribuită
2.282 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.282 RON

din 2.282 RON estimat