Atribuită Cumpărare directă

Botosi unica folosinta ,Masti protectie 3 pliuri Manusi nitril, marimi: S=20 cut, M=20 cut, L=10 cut Hartie xerox, pahare plastic, prosop hartie COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28658934
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA VRANCEA (CUI 4410518)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.327 RON
Valoare atribuită
3.327 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
01.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.327 RON

din 3.327 RON estimat